0 грн
ближайшие экскурсии
 • Пт
 • Сб
 • Вс
 • Пн
 • Вт
 • Ср
 • Чт
 • В этот день экскурсий нет.
 • В этот день экскурсий нет.
 • В этот день экскурсий нет.
Полное расписание
Все Экскурсии по Киеву

Фабрика ялинкових прикрас

Як народжується іграшка? Який шлях проходить блискуча кулька перед тим, як опинитися на вашій ялинці? Все це можна побачити на власні очі під час екскурсії до Фабрики ялинкових прикрас. Ви зможете простежте не лише за шляхом народження новорічної іграшки, а й взяти участь у майстер класі.

У 2012 році акціонери почали поетапну реставрацію виробництва. Відновили опалення, повністю переглянули підходи до якості та асортименту продукції та налагодили збут. Вже в 2013 році фабрика виглядає набагато краще – пофарбовані в різний колір труби радують око не тільки дітей, а й дорослих.

Гордістю Фабрики є створений, що не має аналогів в Україні, екскурсійно-пізнавальний центр, присвячений Новому Року. Ідеальним місцем для розміщення такого центру є діюча фабрика ялинкових прикрас, особливо, якщо це Клавдіївська фабрика, яка має досвід виробництва новорічної атрибутики більше шістдесяти років.

Окрім того, ми відвідаємо музей історії та культури «Уваровський дім» у с.Ворзель. Селище Ворзель утворилося 1900 року під час прокладення залізниці Київ-Ковель і від свого початку було дачною місциною завдяки унікальному мікроклімату. Тут купували землю та будувалися багатії, потім – київські міщани та люди творчих професій.Зараз у будівлі колишньої дачі графині Н.Ф. Уварової крім музею, який займає чотири зали на першому поверсі та одну на другому містяться центр культури «Уваровський дім».

Програма туру
09:15 Виїзд з Києва (Контрактова площа)
Буча. Прогулянка міським парком (див. фотозвіт)
Ворзель. Екскурсія в музей історії та культури “Уваровський дім”
14:00 Фабрика ялинкових прикрас. Екскурсія з відвідуванням склодувного цеху, цех посріблення, художній цех, музей ялинкових прикрас (зібрано кращі зразки з усього світу), кімнату з сюрпризом, для дітей – пошту Санта Клауса.
15:00 майстер-клас “Іграшка своїми руками” (за бажанням, 50 грн з особи)
Повернення до Києва.

Основний маршрут: Київ – Буча – Ворзель – Клавдієво-Тарасове – Київ

Вартість подорожі: 190 грн.
діти до 5 років безкоштовно (двоє дорослих + 1 дитина на руках)
діти 5-12 років – 150 грн з особи.
Включено: трансфери, екскурсійний супровід, вхідні квитки.
Не включено: майстер-клас, харчування.

Після запису з Вами зв»яжеться менеджер і обов»язково попросить про про попередню оплату,на карту приватбанку або запросить до нас в офіс, це обов»язкова умова !!!
без попередньої оплати поїздка неможлива

29783611-458x458

29783542

29783561

29783574

29783577

29783611-458x458

Экскурсовод

Проводит экскурсии на языках:
 • Украинский
Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

4000 грн

Другие экскурсии гида