Все Экскурсии по Киеву

Чудеса св. Миколая в Києві

Свято Миколая — одне з найулюбленіших і найочікуваніших дитячих свят. Ми запрошуємо вас і ваших діток дізнатися більше про доброго дідуся Миколая, його земне життя, сповнене чудес і доброчинності, а головне — про те, які дива Святий здійснив у нашому місті.
Почнемо ми з чаювання із солодощами у затишному анти-кафе, де поговоримо, як це свято відмічають в різних країнах, наприклад, для кого німецькі діти залишають у ніч на свято Миколая морквинку, і хто записує добрі та погані вчинки чеських дітей протягом року, ким доводиться Святому Миколаю американський Санта Клаус, й обовʼязково згадаємо, як треба поводитися, щоб отримати від Чудотворця дарунки, а не різочку.
А потім, під час прогулянки, ми побачимо храми з незвичайними назвами — Миколи Притиски, Миколи Доброго, Миколи на водах і Миколи Набережного, — які зберігають надзвичайні історії про Миколая Угодника і своїх благодійників із не менш цікавими іменами, як-от Самійло Кішка чи Петро Залізний Гріш. На нашій екскурсії-чаюванні чекаємо усіх, хто вірить у чудеса — дітей від 6 до 106 рочків. А кого більше цікавить доросла подача інформації — запрошуємо на екскурсію «Микільські храми Києва».
Екскурсія починається чаюванням у креативному просторі «Фройд Хаус» (40 хв) і продовжується прогулянкою (1 год. 20 хв). Адреса «Фройд Хаус» — вул. Костянтинівська, 21 (м. Контрактова площа, вихід до Верхнього і Нижнього Валів), розташування на карті можна подивитися тут http://www.freud-house.com.ua/ua/contacts/.

Вартість — 150 грн за пару (дитина + дорослий) + гарячий шоколад або чай (а для батьків можлива і кава) зі смаколиками у «Фройд Хаус» за додаткову оплату= 29 грн. з кожної особи за вхід.
Запис на екскурсію з розрахунку 1 місце = 1 пара
А хто забув, як треба поводитись, щоб отримати гостинці, — дивіться мультик і згадуйте

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

2000 грн

Экскурсовод

Елена Орос

Рейтинг экскурсовода: 5

Родилась и живу в Киеве. Окончила отделение восточной филологии Киевского национального университета имени Т. Шевченко (изучала Читать полностью
Проводит экскурсии на языках:
  • Русский
  • Украинский
  • Английский
  • Арабский

Другие экскурсии гида