Все Экскурсии по Киеву

Чудеса св. Миколая в Києві

Свято Миколая — одне з найулюбленіших і найочікуваніших дитячих свят. Ми запрошуємо вас і ваших діток дізнатися більше про доброго дідуся Миколая, його земне життя, сповнене чудес і доброчинності, а головне — про те, які дива Святий здійснив у нашому місті.
Під час прогулянки ми побачимо храми з незвичайними назвами — Миколи Притиски, Миколи Доброго, Миколи на водах і Миколи Набережного, — які зберігають надзвичайні історії про Миколая Угодника і своїх благодійників із не менш цікавими іменами, як-от Самійло Кішка чи Петро Залізний Гріш.
А продовжимо розмову з горнятком гарячого шоколаду або чаю (а для батьків пропонуємо і каву)) із солодощами у затишному анти-кафе, де поговоримо, як це свято відмічають в різних країнах, наприклад, для кого німецькі діти залишають у ніч на свято Миколая морквинку, і хто записує добрі та погані вчинки чеських дітей протягом року, ким доводиться Святому Миколаю американський Санта Клаус, й обовʼязково згадаємо, як треба поводитися, щоб отримати від Чудотворця дарунки, а не різочку.
На нашій екскурсії-чаюванні чекаємо усіх, хто вірить у чудеса — дітей від 6 до 106 рочків. А кого більше цікавить доросла подача інформації — запрошуємо на екскурсію «Микільські храми Києва».

Екскурсія починається на Контрактовій площі, біля пам’ятника Г.Сковороди прогулянкою (1 год. 30 хв) і продовжується чаюванням у креативному просторі «Фройд Хаус» (30 хв)
(вул. Костянтинівська, 21).

Вартість дитячого квитка — 120 грн, дорослого квитка — 130 грн (у вартість входить гарячий шоколад або чай (а для батьків можлива і кава) зі смаколиками у «Фройд Хаус»). Вартість квитка для одного дорослого і двох дітей — 350 грн.

А хто забув, як треба поводитись, щоб отримати гостинці, — дивіться мультик і згадуйте

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2000грн.

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2000грн.

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2000грн.

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

2000 грн

Экскурсовод

Елена Орос

Рейтинг экскурсовода: 5

Родилась и живу в Киеве. Окончила отделение восточной филологии Киевского национального университета имени Т. Шевченко (изучала Читать полностью
Проводит экскурсии на языках:
  • Русский
  • Украинский
  • Английский
  • Арабский

Другие экскурсии гида