All Tours in Kiev

Стежками міста Ярослава

Більш ніж півтори тисячі років красень Київ привертав увагу і друзів і ворогів.   Славетне місто на берегу Дніпра  знало часи  розквіту  і слави, руйнування,  занепаду й нового  відродження. Знання  про київську давнину –  це археологічні дослідження, історичні документи, літописи , спогади сучасників подій. А крім того – думи, легенди, байки, які,  хто знає, колись теж можуть виявитися правдою.
Ми пропонуємо вам приєднатись до чудової прогулянку  стародавнім містом,  де сиве минуле співіснує з сьогоденням, де ви доторкнетесь до живої історії,   відчуєте  дихання  віків  над київськими кручами.

Ми поговоримо:
Про собор,  «присвячений мудрості християнського вчення»;
Про монастир, з яким пов`язана традиція дарування каблучок;
Про  богатирів Києва та панування  в Києві  хана Батия;
Про секрет, який об`єднує київські прикраси, гроші та.. коні;
Про найстарше дерево Києва , про яке й досі   сперечаються історики
Про  пам`ятник першій київський школі і  приказку  про «хороших учнів», про безліч інших цікавих історій…

  На Вас чекають   чудові краєвиди , цікаві історії,  компанія добрих друзів. Ми піднімемося на дзвінницю, щоб дізнатися про музику, яка лікує душі і помилуватися славетним містом!

Маршрут:  Золоті Ворота ( з заходом в музей), Собор Софії Київської, Михайлівський Золотоверхий монастир,  Федорівська церква, Липа ПетраМогили, Десятинна церква.

Тривалість 2 – 2, 5 години.
Вартість для дитини – 120 грн
для дорослого – 150 грн
Ця екскурсія буде цікава і для шкільних груп (від 8 до 14 років) , тому що вона була створена мамою для зацікавлення сина до вивчення історії

Tour route